Міжнародна корпорація Міст є першим спільним українсько-канадським підприємством, зареєстрованим у Торонто у 1989 р. вихідцями з України. З самого початку корпорація Міст поставила за мету обєднувати українців, які живуть за кордоном, з тими, які мешкають в Україні. Саме завдяки Meest Corporation українці усього світу пересилають своїм родичам в Україні посилки та замовляють доставку подарунків.

Корпорація є справжнім мостом між Україною та українським світом.

Підтримує українців за кордоном
Міжнародна корпорація Міст є невідємною частиною життя українців за кордоном. Міст підтримує та єднає громадські, християнські та політичні організації України й діаспори, сприяє відкриттю українських церков та недільних шкіл. На благодійну допомогу українцям за кордоном корпорація щороку виділяє понад 150 тисяч доларів. Крім цього, Міст утримує мережу українських Мас-Медіа за кордоном і видає найпотужнішу українську газету у Північній Америці та єдину україномовну газету у Європі – тижневик Міст.

Серйозний гравець на ринку поштового звязку
Міжнародна корпорація Міст має понад 500 філій у Північній Америці, близько 170 – у країнах Європи, а також мережу митно-ліцензійних складів. У Канаді 90% українців користуються послугами корпорації, в Австралії 95%, у США 75%. З Північної Америки та Європи в Україну через Міст щомісяця надходять десятки контейнерів з посилками. Усі Південноамериканські організації, які надсилають до України гуманітарну допомогу, роблять це через Міст.

Другий за кількістю грошових переказів в Україну
Ми першими надали можливість легально пересилати в Україну гроші зі США, Канади та Австралії і пишаємося тим, що є єдиною українською структурою, інтегрованою у Міжнародну грошову платіжну систему. Незважаючи на те, що наразі ми працюємо лише з трьома країнами, за кількістю грошових переказів в Україну від фізичних до фізичних осіб нас випереджує лише Western Union.

Засновник групи підприємств Росан в Україні
Місію Міжнародної корпорації Міст в Україні продовжує Група підприємств Росан, заснована корпорацією Міст у листопаді 1992 року. До її складу входять 16 підприємств, більшість з яких є лідерами у своїх галузях. Лише у 2003 році у підприємства групи було інвестовано власних та залучених коштів на суму близько 5 млн. доларів.

Загальний річний оборот підприємств групи Росан сягає 15 млн. доларів. Усі зароблені кошти, у тому числі й за кордоном, група підприємств Росан принципово вкладає виключно в Україну і намагається робити усе від неї залежне, щоб наша держава гідно виглядала серед інших європейських держав, а українська продукція завойовувала іноземні ринки.