Доставляємо подарунки в усі міста та села по всій території України*.

Доставляємо в усі дні року на будь-яку адресу: додому, в офіс, в ресторан, в школу тощо.

Вартість доставки:
У містах: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці: доставка протягом 3-14 робочих днів, без вказування конкретної дати доставки– $10 / доставка у конкретно визначений день – $20.

В усі інші міста і населені пункти України: доставка протягом 3-14 робочих днів, без вказування конкретної дати доставки – $15 / доставка у конкретно визначений день – $30.

Оплата за доставку вказана за ціле замовлення і не залежить від кількості товарів в замовленні.

Всі податки є включені в цінутоварів. Ціни вказані в доларах США.

Замовники в Канаді можуть надати оплату в американських доларах або в канадських доларах згідно обмінного курсу на день оплати.

Прохання вказувати в замовленні нас­туп­ну інформацію: прізвище та ім’я отримувача, його повну адресу, контактні телефони (домашній, робочий, мобільний). Також можете надати інструкції, кому віддати подарунок (родичам, сусідам), якщо на момент доставки отримувач відсутній.

В замовленні Ви можете написати текст-привітання для отримувача, текст до 20 слів – безкоштовно. Текст  може бути українською, англійською чи російською мовою.

Компанія “Міст” зберігає за собою право замінити/модифікувати товари на аналогічні/подібні тієї ж вартості та якості. Це пов’язано з наявністю замовлених товарів в регіоні доставки (всітовари) і від пори року (квіти і фрукти). Товари можуть виглядати не точно так, як в цьому каталозі чи навеб-сторінці.

Замовлення можна анулюватитільки до тогомоменту, поки товар не є підготовлений для доставки. Компанія “Міст” не повертає грошей замовникові, якщо отримувачне був знайдений чи відмовився від подарунку; абоякщо доставкабула виконанаіз запізненням через форс-мажорні обставини.

Вся побутова техніка є абсолютно нова, доставляється з інструкцією та гарантією. Всіелектричні товари виготовлені згідно стандарту електричної напруги в Європі.