“Наш інтернет-магазин подарунків Podarunky.com пропонує послуги з доставки квітів та подарунків по всій території України. Наші клієнти можуть робити приємні несподіванки своїм родичам, близьким, знайомим та діловим партнерам.
Скориставшись послугами інтернет-магазину Podarunky.com у вас є унікальна можливість привітати близьких вам людей з Днем народження, з іменинами, з ювілеєм, з одруженням, з народженням дитини, і взагалі побажати гарного дня.

Інтернет-магазин подарунків Podarunky.com пропонує широкий асортимент квітів та квіткових композицій, подарункових наборів в оформленні, фруктів та солодощів, а також подарунків для дітей.

Крім визначеного асортименту подарунків у кожного нашого клієнта та замовника є можливість замовити індивідуальний подарунок, який ми з задоволенням доставимо.

Ваші рідні та близькі в Україні можуть відчути вашу турботу, навіть якщо ви зараз далеко від них.

Інтернет-магазин podarunky.com, входить у групу компаній Meest. Meest – міжнародна група компаній, яка з 1989 надає поштово-логістичні послуги у 20 країнах світу, серед яких: Україна, США, Канада, Австралія, Німеччина, Великобританія, Франція, Італія, Іспанія, Греція, Португалія, Чехія, Польща, Китай, Казахстан, Грузія, Узбекистан, Вірменія, Азербайджан, Ізраїль.

Основні напрямки діяльності компанії – це міжнародні поштово-логістичні та фінансові послуги для компаній та фізичних осіб.

В Україні група компаній Meest представлена поштово-логістичним оператором Meest Express, який з 2005 року надає послуги адресної доставки відправлень та активно розвиває свою мережу пунктів видачі посилок, Міжнародним поштовим оператором СП «Росан» –членом Всесвітнього поштового союзу, що працює з усіма поштами світу і є визнаним лідером за кількістю входження міжнародних посилок в Україну, сервісом доставки покупок з іноземних інтернет магазинів myMeest (mymeest.com), компанією по доставці габаритних вантажів Meest Cargo, а також, здійснює міжнародні грошові перекази з північної Америки та Європи в Україну під брендом Meest Money Transfer. Meest є беззаперечним лідером українського ринку e-commerce логістики та є партнером по доставці покупок для таких відомих іноземних інтернет магазинів, як Next, Bonprix, Answear, Notino, Lamoda, Born2Be та інших.

За 28 років Компанія Meest збудувала міцний фундамент і завоювала довіру в споживачів і партнерів у десятках країн, залишаючись вірною своїм основним принципам: близькість до споживача, легкість отримання, доступна ціна послуг і постійне впровадження найновіших технологій в е-commerce та в поштовій логістиці. Meest – це велика і дружня сім’я, де кожний працівник має чудову можливість для професійного розвитку та особистої реалізації.