Український інтернет-магазин подарунків Podarunky.com пропонує послуги з доставки квітів, подарунків та сувенірів по всій території України. Наші клієнти можуть робити приємні несподіванки своїм родичам, близьким, знайомим та діловим партнерам, замовляючи подарунок на нашому сайті, або зателефонувавши нашому менеджеру.

Скориставшись послугами інтернет-магазину Podarunky.com у вас є унікальна можливість привітати близьких вам людей з Днем народження, з іменинами, з ювілеєм, поздоровити з одруженням, з народженням дитини, і взагалі побажати гарного дня.

Інтернет-магазин подарунків Podarunky.com пропонує широкий асортимент квітів та квіткових композицій, подарункових наборів в оформленні, фруктів та солодощів, подарунків для дому, портативної електроніки та аудіо-відео техніки, а також сувенірів та ексклюзивних цікавих подарунків.

Крім визначеного асортименту подарунків у кожного нашого клієнта та замовника є можливість замовити індивідуальний подарунок, який ми з задоволенням доставимо. Ваші рідні та близькі в Україні можуть відчути вашу турботу, навіть якщо ви зараз далеко від них.

Перевагами Інтернет-магазину Podarunky.com є:

 1. Широкий асортимент подарунків
  Надзвичайно широкий асортимент подарунків, квітів, сувенірів та ексклюзивних подарунків, побутової техніки та електроніки, подарунків для дітей.
 2. Доставка в усі куточки України
  Доставка подарунків здійснюється у всі міста і села України на будь-яку приватну чи юридичну адресу: у дім, в офіс, в ресторан, в школу, будинки для сиріт тощо.
 3. Доставка здійснюється в усі дні року
  Доставка здійснюється в усі дні року (час доставки з 09:00 до 21:00). Бажаний час доставки, а також можливість доставки подарунку у святкові дні (Новий Рік, великі Релігійні свята, День незалежності) необхідно узгодити з менеджером інтернет-магазину.
 4. Замовник отримує оригінал бланку з підписом отримувача
  Після доставки замовник отримує оригінал бланку з підписом отримувача, в якому отримувач власноручно пише слова подяки за подарунок (найщиріші та найприємніші слова, якими передають враження та захоплення привітанням чи несподіванкою).
 5. Фото моменту вручення
  За бажанням клієнта ми можемо зробити фото подарунку, фото моменту вручення подарунку, або додатково прикрасити чи оформити подарунок.

Усі товари сертифіковані. Усі товари, які виступають подарунком, купуються в Україні тільки у сертифікованих місцях, є відповідної якості, з належним упакуванням чи оформленням.