Оплата і доставка
  

 Podarunky.com
– це інтернет-магазин в якому ви завжди зможете придбати подарунки, сувеніри та інші цікаві речі для будь-якої події у вашому житті чи житті близьких вам людей. Ми сервіс з власною службою доставки по Україні, тому ми постійно готові доставити ваше замовлення вчасно і в будь-яку точку нашої держави.
Скориставшись нашими послугами, ви завжди можете бути впевнені в тому, що подарунок для ваших  близьких, родичів чи ділових партнерів буде доставлений вчасно.

   Способи і вартість доставки:

   1. Доставка курєром podarunky.com  
Курєрська служба доставляє замовлення у всі населені пункти України за будь-якою адресою (офіс, дім, школа, ресторан і т.д.) Ми здійснюємо доставку безпосередньо в руки одержувача.
  • Стандартна доставка подарунків здійснюється в робочі дні (ПН-СБ) з 10:00 до 20:00, з можливістю вибору зручного для клієнта часу доставки. Вартість доставки визначається в залежності від розміщення населеного пункту куди адресовано замовлення:
  • Експрес доставка здійснюється протягом 2-3-ох годин з моменту оплати замовлення, а також у вихідні та святкові дні (після узгодження з менеджером).
          * Вартість експрес доставки залежить від габаритів подарунку, особливостей формування  та часу доставки замовлення.
             * Зверніть увагу, що доставка подарунків у вихідні та святкові дні (новорічні, різдвяні,  великодні свята, тощо) можлива після узгодження з менеджером  інтернет-магазину.
          * Вартість доставки у міста районного типу та інші населені пункти України може бути змінена залежно від габаритів та складності оформлення подарунку.

3. Доставка службою Meest Express
Також ми відправляємо ваші замовлення службою доставки Meest Express.
Вартість такої доставки ви можете уточнити на сайті компанії
https://www.meest-express.com.ua/ua/kalkulyator/
2. Доставка службою НОВА ПОШТА
Вартість такої доставки ви можете уточнити на сайті компанії https://novaposhta.ua/

Оплата ваших замовлень
В нашому інтернет-магазині ви можете оплатити своє замовлення будь-яким зручним для вас способом.
  • Оплата карткою Visa, Mastercard онлайн
  • Поповнення картки ПриватБанку в Україні