Оплата і доставка
  

Podarunky.com
– це інтернет-магазин в якому ви завжди зможете придбати подарунки, сувеніри та інші цікаві речі для будь-якої події у вашому житті чи житті близьких вам людей. Ми сервіс з власною службою доставки по Україні, тому ми постійно готові доставити ваше замовлення вчасно і в будь-яку точку нашої держави.
Скориставшись нашими послугами, ви завжди можете бути впевнені в тому, що подарунок для ваших  близьких, родичів чи ділових партнерів буде доставлений вчасно.

Оплата ваших замовлень
В нашому інтернет-магазині ви можете оплатити своє замовлення будь-яким зручним для вас способом.
Оплата карткою Visa, Mastercard онлайн

Поповнення картки ПриватБанку в Україні 


Доставка по Україні :

   Доставка курєром podarunky.com  
Курєрська служба доставляє замовлення у всі населені пункти України за будь-якою адресою (офіс, дім, школа, ресторан і т.д.) Ми здійснюємо доставку безпосередньо в руки одержувача.
  • Стандартна доставка подарунків здійснюється в робочі дні (ПН-СБ) з 10:00 до 20:00, з можливістю вибору зручного для клієнта часу доставки. Вартість доставки визначається в залежності від розміщення населеного пункту куди адресовано замовлення:
  • Експрес доставка здійснюється протягом 2-3-ох годин з моменту оплати замовлення, а також у вихідні та святкові дні (після узгодження з менеджером).
 *Вартість експрес доставки залежить від габаритів подарунку, особливостей формування  та часу доставки замовлення.
   Зверніть увагу, що доставка подарунків у вихідні та святкові дні (новорічні, різдвяні,  великодні свята, тощо) можлива після узгодження з менеджером  інтернет-магазину.
  Вартість доставки у міста районного типу та інші населені пункти України може бути змінена залежно від габаритів та складності оформлення подарунку.

 Доставка службою Meest Express
Також ми відправляємо ваші замовлення службою доставки Meest Express.
Вартість такої доставки ви можете уточнити на сайті компанії
https://www.meest-express.com.ua/ua/kalkulyator/
Доставка службою НОВА ПОШТА
Вартість такої доставки ви можете уточнити на сайті компанії https://novaposhta.ua/
Доставка 


Доставка по всьому світу

Всі ваші покупки будуть ретельно складені, упаковані та відправлені вам протягом 3х днів з моменту оплати.
Детальні умови доставки:
Відправка з України відбувається через  міжнародного поштово-логістичного оператора MEEST (https://my.meest.us/ua).
Кожній відправці присвоється унікальний трекінговий номер, з допомогою якого ви можете легко відслідкувати статус доставки вашої покупки.

Доставка : 
    - в Канаді з допомогою курєрської служби UPS.
- в Америці з допомогою курєрської служби FEDEX.
Вартість доставки 
    Оплата вартості доставки здійснюється безпосередньо по факту приїзду вашої покупки в Канаду/Америку.
Час доставки та митні збори
   - доставка зазвичай займає приблизно 1-3 тижні.
   - клієнти несуть відповідальність за будь-які збори, податки та мита, пов’язані з доставкою та покупкою до відповідних країн.

 
Наша гарантія та повернення:
 Повернення можна отримати протягом двох тижнів після доставки, тому не соромтесь звертатися до нас для отримання додаткової інформації.
 Якщо ви з будь-якої причини не задоволені вашими товарами або вони пошкоджені під час доставки, зв'яжіться з нами якнайшвидше.
    Якщо ваш пакунок був повернутий нам як незатребуваний, я зв’яжуся з вами для отримання додаткової інформації про доставку або скасування замовлення.
Якщо у вас є проблеми під час доставки (пакунок не приходить, або ж доставка триває довше стандартного часу) - зверніться за допомогою на  нашу елетронну скриньку info@podarunky.com